Spoločnosť Jack Deniel’s sa teší veľkej popularite. Tá siaha tak povediac až na takú úroveň, že je jedno aký nový produkt spoločnosť urobí, no vždy s ním zaznamená úspech. Inak to nebude ani v tomto prípade, kedy na trh vstupuje nový Jack Daniel’s cider. Spoločnosť spustila predaj nového whiskey cideru a chutí skutočne tak výnimočne ako to aj znie.

zdroj: Jack Daniel’s UK

Výstižný názov Tennessee Cider je skutočne pomenovaním toho, čo tento nápoj ponúka. Je to klasický jablkový cider, ktorý je však obohatený o chuť populárnej Jack Daniel’s Tennessee whiskey. Spoločnosť sama opisuje tento nápoj ako maximálne osviežujúci no zároveň ako niečo, čo je skutočne Jackom Daniel’s-om vo svojom jadre. Jablkový cider s príchuťou Jacka s ľahkým nádychom škorice, korenia a karamelu. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Legendárny výrobca originálnej whiskey spustí predaj tohto nápoja najskôr vo Veľkej Británii a neskôr jeho predaj rozšíri aj do ostatných krajín. Cena jednej fľašky (330ml) sa bude pohybovať na hranici €2,50 a už teraz si môžete na webových stránkach objednať balenie limitovanej špeciálnej edície 4 fľašiek tohto cideru.

zdroj: Jack Daniel’s

 

Komentáre