Marihuana bola už vo viacerých svetových krajinách zlegalizovaná, no na Slovensku by ste aj za držanie malého množstva mohli skončiť vo väzení. To však nie je prípad americkej spoločnosti, ktorá hľadá 20 nových ambasádorov, ktorí by fajčili marihuanu na profesionálnej úrovni a popri tom by ešte aj cestovali po USA. 

Spoločnosť Henry Hitters pochádza z Kalifornie a zaoberá sa hlavne e-cigaretami. Hlavnú časť jej portfólia však tvoria náplne do e-cigariet, ktoré sú plné marihuany. Spoločnosť v súčasnosti hľadá 20 nových ambasádorov, ktorí by cestovali po rôznych podujatiach v Kalifornii a propagovali by ich spoločnosť.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ich konkrétny inzerát bol veľmi chytľavý a nápaditý.  Spoločnosť Heavy Hitters ti ponúka zamestnanie, pri ktorom budeš cestovať, fajčiť marihuanu a dokonca ti za to aj slušne zaplatia. Firma ponúka na tejto pracovnej pozícii plat 1200 dolárov, plus kredit na nákup v ich obchode v hodnote 500 dolárov. O toto miesto sa môže uchádzať prakticky hocikto. Podmienkou je len správny prístup a základné skúsenosti so sociálnymi sieťami.

Náplňou práce je cestovanie po rôznych udalostiach po celej Kalifornii, na ktorých budú títo ambasádori značku propagovať a spoznávať potencionálnych zákazníkov. Samozrejme, v cene práce je zahrnutá aj preprava na každý z eventov spoločne s ubytovaním a stravou.

Pokiaľ by niekoho táto pracovná ponuka zaujala, stačí len natočiť minútové video, v ktorom vysvetlíte, prečo milujete Heavy Hitters a následne ho stačí zavesiť na Instagram s tagom @heavy. Kreativita je vítaná a predstavivosti sa v tomto videu naozaj medze nekladú.

Komentáre