Zhruba od konca Augusta tohto roku, sa po celej Amerike objavujú správy o tom, ako sa ľudia prezlečení za klauna snažia v noci vystrašiť náhodných okoloidúcich. Klauni sa zjavia z ničoho nič v tmavej uličke, pri lese alebo na opustenom mieste a okoloidúcich často kedy vystrašia na smrť.

snimka-obrazovky-2016-10-12-o-21-44-44

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Počet stretnutú s týmto fenoménom sa šíri najme z Kalifornie, Minnesoty, Južnej Karolíny, New Jersey a New Yorku a v internetovom svete si vytvorili svoj vlastný hashtag #IfISeeAClown a @ClownSightings na Twittery.

„Pokiaľ budete svedkom akéhokoľvek stretnutia s podivnou postavou, ktorá bude vizuálne, mentálne alebo akokoľvek ináč konať tak, že Vám bude naháňať hrôzu a pripomínať klauna, tak okamžite kontaktujte najbližšie policajné oddelenie,“ vyjadril sa kapitán Laurence Martin (policajné oddelenie New Jersey). Toto vyjadrenie zaznelov médiách po početných svedectvách z minulého týždňa.

https://www.youtube.com/watch?v=o0_WICSHNpY

 

Mnoho týchto zjavení sa vysvetľuje blížiacim sa sviatkom HALLOWEEN, ale nikto nevie zatiaľ s určitosťou povedať, čo je za týmto zvýšeným výskytom klaunov. Jedno je však isté, že po celom USA títo klauni spôsobujú hotovú histériu.

https://www.youtube.com/watch?v=8sZsrW0ob2M

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here