V našom článku si povieme, ako?!

Vetrajte

Aby sa takto škodlivý vzduch v miestnosti vymenil, je potrebné pravidelne otvárať okno. Nebojte sa spolu s tým čerstvým do interiéru vpustiť aj slnečné lúče, ktoré podporujú v našom tele tvorbu veľmi zdravého vitamínu D. Práve ten je podľa viacerých aktuálnych štatistík jedným z najlepších prostriedkov boja proti vírusom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ak sa ale bojíte zimy, ktorá sa už pomaly s vetraním do izby vkráda tiež, oblečte si pohodlné tepláky a troška sa otužujte.

Noste rúško

Odstup, hygiena rúk a nosenie rúška sú ďalšie ochranné prostriedky, ak sa potrebujete pohybovať v priestoroch s väčším počtom ľudí. Minimálne dovtedy, kým nebude vírus na ústupe. Dbajte na to, aby bol nový respirátor dostatočne veľký a prekrýval nos a ústa. Aj takto sa pred vírusom ochránite.

zdroj: nasezdravie.sk

Vyskúšajte profesionálne germicídne žiariče

S vírusmi a baktériami vám pomôže aj špeciálna technika. A dobrou správou je, že to nemusí byť žiadne veľké zariadenie. Naopak, moderné germicídne žiariče dokážete využiť nielen ako stopercentnú dezinfekciu celého priestoru, ale aj ako dekoráciu. Treba si samozrejme správne vybrať.

Tieto zariadenia vďaka bakteriocidnému krátkovlnnému ultrafialovému žiareniu veľmi dobre sterilizujú vzduch, tekutiny a rôzne povrchy. Spoľahlivo zničia väčšinu baktérií, vírusov, plesní, mikroorganizmov a kvasiniek. Tento fyzikálny proces dezinfekcie je zároveň jednoduchý a rýchly a dopriať si ho môžete aj vy.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here