„Som Mona Lisa, ikona Louvru. Môj nezameniteľný úsmev očaril už milióny návštevníkov, ale ste to práve Vy, s kým som sa rozhodla podeliť o jeden výnimočný večer. Bude mi cťou Vás počas jednej nezabudnuteľnej noci privítať u mňa v múzeu. Odhalím vám všetko čaro Louvru…“

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nádherné parížske Musée du Louvre, do ktorého sa zamilovali tisíce ľudí na celom svete, prichádza s naozaj lákavou súťažou! Pri príležitosti 30. výročia postavenia veľkej sklenenej pyramídy, ktorá sa stala akýmsi symbolom tohto niekdajšieho kráľovského sídla, sa Musée du Louvre spojilo so spoločnosťou Airbnb a spoločne ponúkajú možnosť zažiť v Louvri súkromnú večernú prehliadku a nezabudnuteľnú noc.

Milovníci umenia a cestovania sa v prípade výhry môžu tešiť na 3 skvelé dni v Paríži, 2 letenky, 2 noci v parížskom hoteli, neskôr na súkromnú prehliadku múzea s VIP sprievodcom vo večerných hodinách (a to v deň, kedy je Louvre pre verejnosť zatvorený), aperitív pri obraze Mona Lisa, večeru pri soche Méloskej Venuše, súkromný koncert a nakoniec je pre nich pripravená aj nezabudnuteľná noc v presklenej pyramíde.

Zdroj: youtube.com

Čo treba urobiť pre to, aby ste mohli súťažiť o tento skvelý výlet pre dvoch aj vy? Odpovedať na jednu otázku: Prečo by ste práve vy mali byť skvelým hosťom pre Mona Lisu? Odpoveď treba poslať vo forme krátkej eseje do 12. apríla, zúčastniť sa môžete tu: https://www.airbnb.cz/b/louvre . Možno sa šťastie usmeje práve na Vás a už 30. apríla pocestujete do nádherného Paríža.

Komentáre