Fotografické súťaže patria medzi jedny z tých najzaujímavejších, pretože niektoré okamihy, ktoré sa fotografom po celom svete podarí zachytiť, sú doslova neopakovateľné a dychberúce. Moderná technológia však posunula už aj fotografiu na novú úroveň, čoho dôkazom je celosvetová súťaž o najkrajšie fotografie zachytené dronom.

Víťazná fotografia

Všetky nižšie uvedené fotografie boli zachytené dronom a zúčastnili sa na poradí už piatom ročníku medzinárodnej súťaže „International Drone Photography Contest“, ktorý už každoročne organizuje webová stránka venujúca sa fotografiám – Dronestagram.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Druhé miesto

Víťaznou tohtoročnou fotografiou sa stala snímka pochádzajúca z Tanzánie od fotografa známeho pod prezývkou „zekedrone“. Jeho víťazná fotografia zachytáva hrochy vychutnávajúce si bahennú lázeň. 

tretie miesto

Na druhom mieste sa umiestnila fotografia z dielne fotografa menom Trung Pham, ktorého dychberúca fotografia zachytáva prácu rybárskej lode vo Vietname. Na treťom mieste sa umiestnila fotografia zachytávajúca dvojicu ľudí, ktorí venčia svojich domácich miláčikov na ukrajinskej pláži. Túto fotografiu sa podarilo zachytiť umelcovi menom „Qliebin“. Vychutnajte si aj vy spolu s nami tieto nádherné fotografie.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here