Príbeh ako z rozprávky pocítil na vlastnej koži mladík z Belfastu, ktorý išiel ráno na svojom telefóne skontrolovať stav svojho účtu a našiel na ňom £8,900,000.

Mladý, len 18-ročný mladík z Belfastu prežíva teraz zaujímavé chvíle. Počas jedinej noci sa mu jeho život úplne zmenil. Mladík čakal na šek od svojej babky, ktorá mu mala venovať £8,900. Na jeho prekvapenie však kontroloval účet, či peniaze od jeho babky už prišli alebo nie, no to, čo tam uvidel, v to nedúfal ani v najkrajšom sne.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Po otvorení mobilnej aplikácie svojej banky zbadal na svojom účte sumu £9,8 milióna. Mladíkovi nebolo jasné, odkiaľ sa takýto obnos peňazí na jeho účte vzal, no okamžite začal v hlave prepočítavať, čo všetko si za tieto peniaze môže kúpiť. Len pre ilustráciu, mohol by si okamžite kúpiť obrovský 7-izbový penthouse v centre Londýna alebo 114 kusov Porsche 911.

zdroj: Rightmove

Peniaze sa mladíkovi dostali na účet kvôli pochybeniu zo strany banky Nationwide v Belfaste. Jednoducho mu na účet pripísali správnu sumu, no pridali za ňu ešte tri nuly navyše. Chyba bola zo strany banky okamžite opravená.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here