Príbeh ako z rozprávky pocítil na vlastnej koži mladík z Belfastu, ktorý išiel ráno na svojom telefóne skontrolovať stav svojho účtu a našiel na ňom £8,900,000.

Mladý, len 18-ročný mladík z Belfastu prežíva teraz zaujímavé chvíle. Počas jedinej noci sa mu jeho život úplne zmenil. Mladík čakal na šek od svojej babky, ktorá mu mala venovať £8,900. Na jeho prekvapenie však kontroloval účet, či peniaze od jeho babky už prišli alebo nie, no to, čo tam uvidel, v to nedúfal ani v najkrajšom sne.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Po otvorení mobilnej aplikácie svojej banky zbadal na svojom účte sumu £9,8 milióna. Mladíkovi nebolo jasné, odkiaľ sa takýto obnos peňazí na jeho účte vzal, no okamžite začal v hlave prepočítavať, čo všetko si za tieto peniaze môže kúpiť. Len pre ilustráciu, mohol by si okamžite kúpiť obrovský 7-izbový penthouse v centre Londýna alebo 114 kusov Porsche 911.

zdroj: Rightmove

Peniaze sa mladíkovi dostali na účet kvôli pochybeniu zo strany banky Nationwide v Belfaste. Jednoducho mu na účet pripísali správnu sumu, no pridali za ňu ešte tri nuly navyše. Chyba bola zo strany banky okamžite opravená.

Komentáre