Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Taliansko je momentálne krajinou, ktorú vírus COVID-19 ničí najviac. Každým dňom tu zomierajú masy ľudí a situácia sa vôbec nelepší. Aj napriek tomu prišla z Talianska jedna jediná pozitívna správa. Ulice, vzduch i príroda sa po 30 dňoch karantény zmenili na nepoznanie! A to v tom najlepšom slova zmysle! Na sociálnych sieťach sa ako prvé objavili fotografie priezračnej čistej vody v benátskych kanáloch, potom nasledovali aj zábery z iných oblastí Talianska.

https://www.facebook.com/mikkicatt/posts/3683963704979279

Zdá sa, že karanténa výrazne dopomohla k tomu, aby sa príroda začala regenerovať a ľudia si uvedomili, ako veľmi jej svojím doterajším konaním ublížili. Svet v týchto dňoch obletel aj status Michaely Whatson, ktorá k nemu priložila niekoľko fotografií z Talianska. Okrem čírej vody v kanáloch, fontánach a v okolí prístavov zostali Taliani šokovaní aj prítomnosťou zvierat. Vo vyľudnených uliciach a na námestiach sa nebojácne prechádzali diviaky, vo fontánach sa osviežovali kačky a pri jednom z prístavov boli dokonca videné delfíny!

40-ročný realitný maklér z Benátok zostal doslova šokovaný, keď zbadal, aká čistá voda prúdi v kanáloch a zábery musel zverejniť na internete. Za svoj život vraj V Benátkach nikdy nevidel takú čistú vodu, a teraz v nej navyše plával aj početný húf rýb. Kiežby sme Taliansko vídali takéto krásne čisté aj po tom, ako sa v ňom opäť začne žiť normálny, zdravý život…

Komentáre