Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Taliansko je momentálne krajinou, ktorú vírus COVID-19 ničí najviac. Každým dňom tu zomierajú masy ľudí a situácia sa vôbec nelepší. Aj napriek tomu prišla z Talianska jedna jediná pozitívna správa. Ulice, vzduch i príroda sa po 30 dňoch karantény zmenili na nepoznanie! A to v tom najlepšom slova zmysle! Na sociálnych sieťach sa ako prvé objavili fotografie priezračnej čistej vody v benátskych kanáloch, potom nasledovali aj zábery z iných oblastí Talianska.

"third day of italian quarantine: everything is closed, everyone is at home and so… WILD BOARS ARE IN MY TOWN WITH…

Uverejnil používateľ Michaela Fae Watson Pondelok 16. marca 2020

Zdá sa, že karanténa výrazne dopomohla k tomu, aby sa príroda začala regenerovať a ľudia si uvedomili, ako veľmi jej svojím doterajším konaním ublížili. Svet v týchto dňoch obletel aj status Michaely Whatson, ktorá k nemu priložila niekoľko fotografií z Talianska. Okrem čírej vody v kanáloch, fontánach a v okolí prístavov zostali Taliani šokovaní aj prítomnosťou zvierat. Vo vyľudnených uliciach a na námestiach sa nebojácne prechádzali diviaky, vo fontánach sa osviežovali kačky a pri jednom z prístavov boli dokonca videné delfíny!

40-ročný realitný maklér z Benátok zostal doslova šokovaný, keď zbadal, aká čistá voda prúdi v kanáloch a zábery musel zverejniť na internete. Za svoj život vraj V Benátkach nikdy nevidel takú čistú vodu, a teraz v nej navyše plával aj početný húf rýb. Kiežby sme Taliansko vídali takéto krásne čisté aj po tom, ako sa v ňom opäť začne žiť normálny, zdravý život…

Komentáre