Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Život v Austrálii so sebou prináša mnoho výziev i rizík. Krajina doslova „zamorená“ pavúkmi a všakovakým hmyzom občas svojim obyvateľom hádže pod nohy naozaj zaujímavé úlohy. Táto žena sa napríklad zúfalo a neúspešne snažila zo svojho domu vyhnať pavúka obrích rozmerov, ktorý sa nasťahoval do rohu jednej z izieb domu.

dailymail.co.uk

Keďže nevedela, o aký druh pavúka ide a bola vystrašená jeho veľkosťou, cez sociálnu sieť prosila ľudí o rady, ako za neželaného nájomníka zbaviť, keďže jej pokusy zlyhali. „Existuje niekto, kto by mi  to pomohol odstrániť z môjho domu? Teraz??“ napísala v statuse, ku ktorému priložila aj fotky. Dobrovoľník sa síce nenašiel, no viacero ľudí jej poradilo, aby ho zabila radikálne – pomocou ohňa. Iný z jej priateľov situáciu vtipne okomentoval tak, že žena by si mala od pavúka začať pýtať nájomné, pretože v jej dome zaberá príliš veľa miesta. 

dailymail.co.uk

Zviera väčšie ako ruka dospelého človeka plánovala naozaj zabiť dezodorantom v kombinácii s ohňom, no nakoniec sa zľakla škôd a prípadného požiaru. Žene nakoniec prišli aj rozumné tipy, a tak sa jej po hodinách paniky a stresu úspešne podarilo votrelca z rohu miestnosti odsťahovať. Isté však je, že na tento moment už nikdy v živote nezabudne.

Komentáre