Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Sophie Johnosonová, obyvateľka škótskeho mesta Prestonpans, na sociálnej sieti Faccebook zalarmovala všetkých svojich susedov, známych a kamarátov, keď zistila, že sa jej domáci miláčik, kocúrik Lentil stratil: ”Môjho kocúra videli naposledy medzi domami v novej zástavbe, bol vraj zablatený,“ napísala.

Pomôcť kamarátke sa rozhodli aj Lauren Faulknerová a Charlie Allan, ktorí išli skontrolovať štvrť, kde bol kocúr naposledy videný. Veľmi sa potešili, keď hneď po príchode na miesto uvideli Lentila. Aspoň si teda mysleli, že to je Lentil. S nadšením hneď volali svojej kamarátke so skvelou správou. „Našli sme ho, už sedí v našom aute,“ pýšili sa nálezcovia.

Následne nato im niekto zaklopkal na okno auta a upozornil ich. Že kocúr, ktorého naložili do auta nie je ich a majú ho okamžite vrátiť! Vzniknutú situáciu vysvetlil Sophie a popkračovali v hľadaní.

Pár hodín nato sa na Facebooku objavilo varovanie, že sa po okolí túlajú zlodeji, a preto by si obyvatelia mali viac strážiť svojich domácich miláčikov: ”O našu mačku ragdoll sme neprišli iba vďaka susedovi, ktorý zlodejov pristihol priamo pri čine,“ uviedla pani na sociálnej sieti.

Charlie a Lauren sa ale nedali a svoju vizitku sa v komentári pokúsili napraviť: „Nič sme nechceli ukradnúť, došlo k omylu. Mačku sme okamžite vrátili,” uviedla Lauren. Lentil sa však stále nevrátil a pátracia akcia pokračuje aj naďalej. 

 

Komentáre