Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Odborníci na reč tela sa domnievajú, že spôsob, akým ľudia držia ruky, o nich hovorí veľmi veľa. Tento záver je založený na výskume, ktorý uskutočnil nositeľ Nobelovej ceny Roger Wolcott Sperry. Jeho výskum dokázal, že mozog je rozdelený na dve časti, ľavú a pravú. Správanie človeka teda môže závisieť od toho, ktorá časť je aktívnejšia.

#1 Ľavý palec hore

Zdroj: brightside.me

Ak zvyknete mať ľavý palec hore, tak je veľmi pravdepodobné, že ste praktický človek. Ste niekto, kto sa nikdy nerozhoduje v danej chvíli. Predtým, ako dospejete k záveru, zvážite klady a zápory. Je tiež veľmi ťažké vás oklamať.  

#2 Oba palce sú zarovnané

Zdroj: brightside.me

Ste perfekcionista a očakávate rovnakú úroveň odhodlania a sústredenia aj od ostatných. Vedenie k vám prichádza prirodzene a vždy ste príkladom. To však tiež znamená, že nezohľadňujete potreby iných ľudí.

#3 Pravý palec hore

Zdroj: brightside.me

Ak uprednostňuje pravý palec nad ľavým, ste človek s vysokým emocionálnym kvocientom. Dokážete pochopiť, čo človek cíti, aj keď sa môže snažiť svoje skutočné emócie skrývať. Táto jedinečná schopnosť uľahčuje ostatným, aby sa vám otvorili.

Komentáre