Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

„Takmer po 12-tich nádherných rokoch, ktoré sme spolu prežili, sme sa rozhodli náš vzťah a taktiež aj manželstvo nadobro ukončiť. S veľkou ľútosťou musím oznámiť, že sme sa s Bradom rozhodli od seba odlúčiť a rozhodli sme sa, že od teraz pôjde si pôjde každý svojou vlastnou cestou.“ (zverejnila herečka na svojej stránke na Instagrame)

snimka-obrazovky-2016-09-21-o-20-07-55

Toto zverejnili celebrity na sociálnej sieti Twitter:

Brad a Angelina sa zosobášili v roku 2014, a celý ich vzťah sprevádzalo veľké množstvo špekulácií už od roku 2004, keď si zahrali hlavné úlohy vo filme Pán a pani Smithovci.

V dobe nakrúcania filmu bol Brad ženatý s Jennifer Aniston, ktorí v roku 2005 oznámili svoj rozvod, kedy sa na internete objavili fotografie Brada a Angelini spoločne s jej synom v Keni. Brad a Angelina oznámili svoje zasnúbenie v roku 2012 a následne v roku 2014 sa vzali. Ich obrad prebehol v súkromí na zámku Miraval vo Francúzsku.

Špekulácie o tom, že ich vzťah nefunuguje úplne tak ako by mal sa objavili už v dobe nakrúcania Bradovho filmu Five Seconds of Silence, kedy sa údajne Brad zahľadel do svojej kolegyne Marion Cotillard. Údajna nevera však nie je jediným dôvodom ich rozchodu.

angelina-jolie-brad-pitt-divorce

Komentáre