Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Istá iránska teenegerka podstúpila 50 rôznych plastických operácii, aby vyzerala ako jej detský idol Angelina Jolie. Fotografie ešte zatiaľ len 19-ročnej Sahar Tabar z mesta Teherán sa stali virálnymi po tom, čo zverejnila svoje aktuálne fotografie s popisom „urobím hocičo aby som vyzerala ako pani Jolie“. Dnes už 42-ročná herečka je svojou krásou a unikátnym štýlom inšpiráciou pre mnoho mladých dievčat po celom svete, ale toto už je naozaj asi trochu priveľa…

zdroj: PA

Tabar si musela vypočuť vďaka svojej vizáži už aj mnoho negatívnych rečí pri čom niektorý ju na sociálnych sieťach osočujú a tvrdia, že vyzerá ako „zombie“. Podľa portálu Sud Info sa mladá Tabar podrobila už 50 rôznym operáciám, ktoré priniesli drastické výsledky.

Takto vyzerala Tabar pred tým ako podstúpila všetky zákroky: 

zdroj: @sahartabar_official / Insagram

Mladá Tabar údajne drží aj veľmi prísnu diétu, vďaka ktorej váži iba 40 kg, čo je už z medicínskeho hľadiska pre ženu v jej veku nebezpečne nízka hmotnosť. Navyše ku všetkému Sahar používa aj modré kontaktné šošovky, čím sa farba jej očí viacej podobá na odtieň, ktorý má Angelina.

https://www.instagram.com/p/BcAvB7WFn1i/?taken-by=sahartabar_official

 

Či sa jej táto transformácia podarila alebo nie, to posúďte sami…..

https://www.instagram.com/p/BaHnCVzBfba/?taken-by=sahartabar_official

https://www.instagram.com/p/BcIXXiVgiSd/?taken-by=sahartabar_official

 

Komentáre