Istá iránska teenegerka podstúpila 50 rôznych plastických operácii, aby vyzerala ako jej detský idol Angelina Jolie. Fotografie ešte zatiaľ len 19-ročnej Sahar Tabar z mesta Teherán sa stali virálnymi po tom, čo zverejnila svoje aktuálne fotografie s popisom „urobím hocičo aby som vyzerala ako pani Jolie“. Dnes už 42-ročná herečka je svojou krásou a unikátnym štýlom inšpiráciou pre mnoho mladých dievčat po celom svete, ale toto už je naozaj asi trochu priveľa…

zdroj: PA

Tabar si musela vypočuť vďaka svojej vizáži už aj mnoho negatívnych rečí pri čom niektorý ju na sociálnych sieťach osočujú a tvrdia, že vyzerá ako „zombie“. Podľa portálu Sud Info sa mladá Tabar podrobila už 50 rôznym operáciám, ktoré priniesli drastické výsledky.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Takto vyzerala Tabar pred tým ako podstúpila všetky zákroky: 

zdroj: @sahartabar_official / Insagram

Mladá Tabar údajne drží aj veľmi prísnu diétu, vďaka ktorej váži iba 40 kg, čo je už z medicínskeho hľadiska pre ženu v jej veku nebezpečne nízka hmotnosť. Navyše ku všetkému Sahar používa aj modré kontaktné šošovky, čím sa farba jej očí viacej podobá na odtieň, ktorý má Angelina.

https://www.instagram.com/p/BcAvB7WFn1i/?taken-by=sahartabar_official

 

Či sa jej táto transformácia podarila alebo nie, to posúďte sami…..

https://www.instagram.com/p/BaHnCVzBfba/?taken-by=sahartabar_official

https://www.instagram.com/p/BcIXXiVgiSd/?taken-by=sahartabar_official

 

Komentáre