Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ako malý vyzeral Rodrigo Alves z Brazílie ako obyčajné dieťa. Netají sa ani tým, že bol v detstve šikanovaný, vraj kvôli jeho širokému nosu. A neraz mal vraj kvôli tomu namočenú tvár v záchodovej mise. Vo veku 17 rokov mu bola diagnostikovaná gynekomastia, čo viedlo k nárastu prsných žliaz. Mladý muž bol čoraz viac zakorenený myšlienkou, že chce vyzerať inak, a tak sa kvôli chorobe rozhodol pre operáciu.

Zdroj: Instagram

Počas štúdia na vysokej škole vo Veľkej Británii, kde sa Rodrigo spolu s rodinou presťahoval, začal využívať služby plastických chirurgov. Šokovaní rodičia ho dokonca poslali k psychiatrovi, no ani to nepomohlo a on pokračoval. Špecialista tvrdí, že Alves si vyvinul poruchu, kvôli ktorej je neustále nespokojný so svojím vzhľadom.

Po absolvovaní terapie si psychiater myslel, že mladý muž je vyliečený. Čoskoro sa však opäť prejavila túžba po zmene tela. Rodrigo dostal od svojho dedka nemalé dedičstvo, ktoré začal utrácať za nové operácie. V roku 2014 sa v dôsledku neúspešného zvýšenia počtu brušných vankúšikov takmer rozlúčil so životom. Napriek tomuto incidentu pokračoval „žijúci Ken“ v experimentovaní na svojom tele.

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

Poslednou známou operáciou bolo odstránenie štyroch rebier, po ktorých sa Alves stal majiteľom pásu s dĺžkou 60 centimetrov. V súčasnosti má za sebou už vyše 60 operácií no netají sa tým, že ešte ani zďaleka nekončí.

Komentáre