Pláž, ktorá poteší nejednu dušu žijúcu z lajkov sociálnych sietí či milovníkov fotografovania! Na Kanárskych ostrovoch sa nachádza unikátna pláž, ktorá láka stovky turistov len tým, že namiesto piesku či kamienkov to vyzerá, akoby na nej niekto rozsypal vrecia popcornu. Miesto sa okamžite stalo obľúbeným najmä kvôli fotografiám, ktoré letia svetom a pozoruhodná pláž ostrova Fuerteventura sa na záberoch klamlivo mení na pukancovú plantáž.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Okrem nádherného výhľadu si jej návštevníci môžu užiť zábavný phototime, pretože pláž podobnú tejto nenájdeme hocikde, aj keď ich na svete existuje hneď viacero. Hoci na prvý pohľad sa zdá, že vidíme kamienky podobné popcornu, pláž nie je pokrytá ani popcornom, ani kamienkami – to, čo upúta pozornosť každého človeka sú mŕtve biele koraly, ktoré na breh vyplavilo more. Tie sa vplyvom času a počasia rozpadli na menšie kúsky, obrúsili, zmiešali so sopečnými kameňmi a teraz sa z nich stala atrakcia. 

https://www.instagram.com/p/Bnjhn9SjW_x/

Popcorn Beach sa teda možno stane obľúbenou „instagramovou foto destináciou“ roka 2019. Ľudia sú naozaj kreatívni a tak fotky s fake popcornom vyzerajú naozaj krásne. Pre viac fotografií z tejto pláže skúste na sociálnej sieti zadať do vyhľadávania #popcornbeach alebo #popcornbay a uvidíte sami 🙂

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here