Práve Paríž nepatrí medzi lokality, kde by sa ľudia obávali veľkej snehovej nádielky. Počas roka sa tu sneh vyskytuje len zriedka, a je štatisticky spočítané, že najviac tak 15 dní v roku. Väčšinou je to aj tak len jemný nepatrný poprašok.

Ľudia sa teda nestíhali čudovať, keď tento utorok zasypala túto francúzsku metropolu trochu väčšia nádielka snehu. Paríž je symbolom romantiky už aj tak sám o sebe, no pozrite sa na to, ako nádherné vyzerá pod nádielkou snehu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Obyvatelia aj turisti si chceli tieto nádherné scenérie zväčšniť, a tak začali na svojich sociálnych sieťach okamžite zdielať nádherné zasnežené fotografie mesta pod snehovou prikrývkov. Z dôvodu bezpečnosti bola kvôli snehu uzavretá aj Eiffelova Veža.

Národné inštitúcie dokonca vydali pre celé severné Francúzsko výstrahy pred silným snežením a poľadovicou. Nákladná doprava bola celkom zakázaná v celom kraji, čím chceli miestne orgány predísť situácii z minulého roka, kedy v dôsledku zlej dopravnej situácie počas sneženia ostalo až 2000 vodičov uveznených počas noci vo svojich autách.

Komentáre