Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Dvojica Zach Levenberg a Sarah Schaafová zo San Francisca sa pred svadbou rozhodli, že si svoju slávnostnú chvíľu nechajú zaznamenať formou fotografií. Fotenie však narušili zvedaví pozorovatelia, ktorí im nečakane vbehli do záberu. V tomto prípade išlo o veľmi milé prekvapenie a vďaka partii mývalov sa tieto svadobné fotky šíria internetom ako vírus. 

Facebook.com/KathrynWhitePhotography

Fotografie Zacha a Sarah by sa určite ničím nelíšili od svadobných snímok iných párov. Lenže partia medvedíkov čistotných nedokázala potlačiť svoju zvedavosť a novomanželom vbehla do záberu počas súkromného fotografovania v miestnom parku. „Zrazu sa tam zjavili a ako keby sa nás pýtali, čo to tam vlastne robíme,“hovorí fotografka Kathryn Whiteová.

Kathryn priznáva, že najskôr sa ich bála. Pochádza totiž z vidieka a vie, že tieto milo pôsobiace zvieratká dokážu zaútočiť. V tomto prípade sa však nič zlé nestalo. Práve naopak. Medvedíky sa pokojne presúvali s dvojicou a stali sa tak síce nečakanou, ale o to milšou súčasťou slávnostného fotenia.

Facebook.com/KathrynWhitePhotography

„Videla som už tisíce svadobných fotografií. Vždy som však túžila po tom, aby sa počas mojej práce stalo niečo krásne a nepredvídateľné. A toto bol ten okamih, je to ako splnený sen,“ rozplýva sa Whiteová. A rovnaké pocity vraj z fotenia majú aj novomanželia, ktorí naň budú určite ešte dlho spomínať.

Komentáre