Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Melbourne-Austrálsky pár Sarah a Justin, ktorý boli účinkujúcimi v jednej z televíznych šou slúbili divákom, že do svojej svadby schudnú natoľko, že sa budú môcť pobozkať. Áno, čítate správne, jedinou prekážkou bola ich obezita. Na pódiu sa postavili oproti sebe a ukázali divákom, že je to skutočne takmer nemožné.

Sarah and Justin's Story on TTNY, Tonight 8.34pm

Sarah and Justin have vowed to lose weight for a very important reason… 💏💒 #TTNY, tonight 8.35pm.

Uverejnil používateľ This Time Next Year Australia Utorok 10. septembra 2019

Ako to už pri diétach býva, vyradili všetky rýchle občerstvenia, sladké nápoje a mnoho ďalších jedál, ktoré mali skôr opačný efekt ako chudnutie. Do svojho denného režimu zapojili aj cvičenie a výsledky sa čoskoro ukázali. Neskôr sa vyjadrili, že chudnutie vraj vôbec nebolo až také obtiažne ako si spočiatku mysleli. Stačilo, že vyradili hamburgery a nezdravé veci nahradili zdravými variantami.

Justinovi sa s príchodom svadby podarilo schudnúť z pôvodných 135kg na 102 a Sarah z povodných 128 na 98 čím splnili svoj sľub, ktorý dali divákom.

Sarah ako zdravotná sestra si veľmi uvedomuje aké zdravotné následky môže mať takáto obezita. Aj jej otec mal obezita a nešťastne umrel na infarkt a preto sa nakoniec vyjadrila takto: „Chceme pokračovať dovtedy, kým dohromady neschudneme 110 kilogramov. Uvedomili sme si, že to musíme urobiť kvôli našim deťom, aby sme boli zdraví a boli tu s nimi čo najdlhšie.“

Sarah and Justin's Wedding!

A kiss seals the union for Sarah and Justin, made possible after 67 kilos lost! 💕 #TTNY

Uverejnil používateľ This Time Next Year Australia Pondelok 16. septembra 2019

 

Komentáre