Prvoaprílový žart sa zmenil na poriadne faux pas! Idol teenageriek Justin Bieber si spoločne s manželkou Hailey Baldwin  pripravil žartík pre fanúšikov, tak ako to v tento deň verejne urobilo mnoho známych osobností. Prostredníctvom sociálnej siete „Bieberovci“ oznámili verejnosti, že Hailey je už 3 mesiace tehotná. Zverejnili snímku z ultrazvuku, ktorá mala fanúšikov presvedčiť o tom, že nejde iba o prvý apríl ale že Justinova rodinka sa naozaj čoskoro rozrastie.

Zdroj: instagram.com

Keďže mnoho fanúšikov na túto správu nenaletelo na prvý pokus, Bieber zverejnil ďalšie fotografie, na ktorých si Hailey u lekára drží rastúce bruško. Spevák s manželkou teda prišli s naozaj premyslenou verziou, ako napáliť 107 miliónov followerov na jeho instagramovom účte. Na druhý pokus sa pochopiteľne chytilo viac ľudí a gratulácie na seba nenechali dlho čakať. No potom prišlo prekvapenie…

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
View this post on Instagram

If U thought it was April fools

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Zdroj: instagram.com

Na spevákovom profile sa objavil ďalší snímok z ultrazvuku, no dieťa by ste na ňom hľadali márne. Šteniatko a stručný popis k fotke rýchlo uviedli verejnosť do reality a potvrdilo sa, že naozaj išlo o žart. Niekto sa nad tým pousmial a scrolloval ďalej, no našlo sa veľa ľudí, ktorých toto nezodpovedné a ľahkovážne správanie nahnevalo. Robiť si žarty z tehotenstva je podľa niektorých žien nemorálne, najmä keď sa vyskytujú prípady, keď žena nemôže mať deti, samovoľne potratí alebo sa dieťa nenarodí zdravé. Fanúšičky si stáli za názorom, že tehotenstvo patrí medzi témy, z ktorých by sa žarty robiť nemali a Justin svojím správaním vraj dokázal akurát to, že na vlastné dieťa ešte ani zďaleka pripravený nie je.

A aký názor na prvý apríl v podaní Justina a Hailey máte vy?

View this post on Instagram

Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Zdroj:instagram.com

Komentáre