Rezort Coco Palm Dhuni Kolhu na Baa Atolle prevádzkuje záchranné centrum v spolupráci s organizáciou Olive Ridley Project Marine Turtle Rescue Centre, kde sa veterinári aj dobrovoľníci starajú o korytnačky. Tie si vyžadujú ľudský dohľad, pretože týmto zvieratám sa dá  pomôcť prežiť život jednoduchšie, ošetriť ich v prípade zranenia či monitorovať liahnutie nových jedincov.

Zdroj: pixabay

Organizácia hľadá dobrovoľníka, ktorý by mal záujem o dvojtýždňovú neplatenú stáž, počas ktorej bude zodpovedný za aktivity ako kŕmenie, čistenie, asistenciu pri operáciách a zúčastňovať sa bude aj záchranných akcií v okolí.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Za stáž síce nedostanete zaplatené, ale letenky na Maldivy rezort preplatí, ubytovanie poskytne v jednej zo svojich plážových víl a postará sa aj o jedlo. Vo voľnom čase ponúka šnorchlovanie či plavbu pri západe slnka.

Zdroj: pixabay

V prípade, že by ste o stáž mali záujem, stačí natočiť 2 až 3 minútové video a napísať motivačný list v rozsahu do 500 slov, v ktorom vysvetlíte, prečo by si mali vybrať práve vás. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti, len vek nad 18 rokov a túžba pracovať. Zapojiť sa môžete na tomto odkaze.

Komentáre