Aj v dnešnom svete však stále existujú prípady krutého trestania nevery. Nie, nie je to žiadny vtip a rôzne kultúry po celom svete pristupujú k nevere rôzne. V tomto článku vám priblížime výber krutých trestov za manželskú neveru, ktoré boli zaznamenané v rôznych dobách v rôznych kútoch svete a niektoré z nich sa praktikujú dodnes. Nutné je však aj dodať, že vo väčšine prípadov boli potrestanými vždy ženy.

Amerika

Niektoré kmene, ktoré v minulosti žili na území dnešného USA a Kanady boli obzvlášť kruté. Nevernú ženu chytili, hodili ju vládcovi kmeňa k nohám, polámali jej kosti v tele a rozrezali jej telo na kúsky. Potom ju celý kmeň zjedol.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Turecko

Tu na to šli zasa ináč. Pokiaľ sa žene preukázala nevera, zachádzali s ňou už obzvlášť drsne. Okamžite ju dali do vreca spoločne s mačkou. Po vreci následne začali udierať reťazami, pri čom sa snažili zasiahnuť aj nevinné zviera. To v snahe sa brániť driapalo a hrýzlo ženu vo vreci. Tento postup opakovali až kým žena nezomrela.

zdroj: g.cz

Kórea

Iný kraj, iný mrav. V Kórei na to išli úplne ináč. Pokiaľ žene dokázali neveru, bola nútená piť ocot. To malo za následok, že sa žena kvôli následným chemickým reakciám v jej tele celá nafúkla. Potom už stačilo ju mlátiť palicami pokiaľ nezomrela.

Nová Guinea

V tejto krajine údajne existujú kruté tresty týkajúce sa nevery ešte aj dnes. Pokiaľ 2 ľuďom dokážu neveru, žene odseknú prst a muž ho musí zjesť. Aby toho nebolo málo, milenec je následne popravený. Takéto tresty tam údajne fungujú dodnes a podľa rúk žien to môžete aj vidieť.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here