Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Otec João Paulo Araujo Gomes, ktorý je vedúcim farnosti Santana v meste Gravatá v Brazílii, sa rozhodol, že sa pokúsi pomôcť zatúlaným psom. Ako sám hovorí, tak psy nám poskytujú bezpodmienečnú lásku, radosť a vzácne spomienky. Či už je človek veriacim alebo nie, ak verí v láskavosť a súcit, tak môže svet pomaly zmeniť na lepšie miesto.

Zdroj: Boredpanda

Otec João Paulo umiestňuje túlavých psov do svojej fary. Súcitný otec nielenže poskytuje častokrát vyhladovaným a chorým psom dočasný domov a náklonnosť, ale tiež sa o ne dobre postará, nakŕmi ich a absolvuje s nimi všetky potrebné lekárske ošetrenia. 

Svojich chlpatých priateľov následne prináša na bohoslužby v nádeji, že si ich prítomní ľudia všimnú. Preto každú nedeľu kňaz zaisťuje, aby boli psy na čestnom mieste, kde ich môžu všetci vidieť. Rozhodol sa, že zapojí veľkú cirkevnú komunitu do svojej misie tým, že ich povzbudzuje, aby pozvali do kostola ľudí, ktorí majú záujem priniesť si domov nového člena rodiny. Vďaka jeho dobrému srdcu si našiel už nejeden pes nových majiteľov a novú nájej na život. 

Komentáre