Ak sa vám často stáva, že sa ráno postavíte pred skriňu a neviete čo na seba, týchto pár módnych rád sa vám určite zíde. 

Neexistuje nekombinovateľné

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Z každej strany počúvame že pásiky a bodky spolu nejdú, že červená zo zelenou sa spolu nehodia a tak ďalej… Zabudnite na to a kombinujte spolu aj to, čo je zdanlivo nekombinovateľné. Napríklad taká Olívia Palermo je pekným príkladom toho, že to vyzerá naozaj božsky. 

www.instagram.com/oliviapalermo
www.instagram.com/oliviapalermo

Doplnkom povedzte ÁNO!

Týmto pravidlom by sa mal riadiť snáď úplne každý. Obyčajný čierny outfit dokážu doplnky oživiť, a outfit, ktorý je výrazný sám o sebe, môžu posunúť na úplne inú úroveň. A ako doplnky nemyslíme len šperky. Siahnite po klobúkoch, slnečných okuliaroch, zaujímavých kabelkách, či výrazných a veľkých opaskoch! 

www.instagram.com/sincerelyjules

Vrstvite!

Vrstvenie je v móde už niekoľko rokov, a zaručene ešte dlho bude, tak sa toho nebojte. Mať sa sebe veľa vecí sa niekedy naozaj vypláca. Napríklad na jeseň alebo na jar, keď je počasie skutočne nevyspytateľné. 

instagram.com/hoskelsa

Stavte na klasiku

Ak si aj po prečítaní tohto článku stále myslíte, že by to bol pre vás moc veľký nezvyk, stavte na klasiku. Kombinácia neutrálnych farieb nevyjde z módy nikdy. Skúste len vymeniť dominantnú čiernu za bielu. Biela dokáže pôsobiť veľmi hypnotizujúco a má schopnosť prilákať pohľady a tiež zmeniť nudu na niečo zaujímavejšie.

instagram.com/livia_auer

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here