Hneď začiatkom tohto roku sa odohral na jednej z najpopulárnejších sociálnych sietí – Instagram, napínavý súboj v celej jeho histórii. Fotografia obyčajného vajíčka sa rozhodla stať sa tou najlajkovanejšou na celom Instagrame. Jeho súperom bola ikonická hviezda Kylie Jenner.

Celá táto myšlienka započala 5. januára, kedy sa ľudia rozhodli spojiť a dokázať svet, že Kylie nie je úplnou hviezdou, ktorá si zaslúži držat svetový rekord za najlajkovanejší príspevok všetkých čias.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Novovzniknutý profil na instagrame obsahuje len jednu fotografiu obyčajného vajíčka a vo svojom profile opisuje svoj príbeh a cieľ stať sa fotografiou s najväčším počtom likeov, čím chce prekonať Kylie Jenner.

Autor tohto profilu je v utajení, no portálu BuzzFeed sa ho aj tak podarilo vypátrať a položiť mu pár tázok. Ten sa však len skromne vyjadril, že celý tento profil spravuje britská sliepka Henrietta. Tá plánuje prežiť celý január bez alkoholu a zároveň chce, aby sa jej vajíčko stalo hviezdou instagramu.

Tento rekord sa podarilo prekonať pomerne v krátkej dobe. Samozrejme Kylie má úplne inú fanúšikovskú základňu. Jej profil obsahuje viacej ako 123 miliónov followerov. Keď ale vezmeme do úvahy, všetkých ostatných užívateľov Instagramu a tých, ktorí populárnu hviezdičku nemajú moc v láske, tak bolo jasné, že to toto vajíčko dokáže.

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Za skutočne krátky čas sa mu podarilo prekonať rekord 18 miliónov likeov na Kylienom poste a v súčasnosti má vajíčko už takmer 29 miliónov likeov, čím ustanovuje nový rekord!

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here