Daj človeku rybu a nakŕmiš ho na pár dní. Daj človeku udicu a on ti s ňou nakreslí do piesku penis. Asi takýmto nejakým porekadlom sa riadi aj mladá Američanka, ktorá svojim behaním kreslí na mapách veľké penisy.

Tak ako pri takýchto veciach aj zvykom, aj táto mladá Američanka začala s niečím podobným len vďaka náhode. Claire z New Jersey bola na návšteve v Kansas City u svojho brata. Prejedná a unudená si išla zabehať. V neznámom prostredí sa však počas behu stratila. Na telefóne si zapla navigáciu, ktorá ju následne už doviedla v poriadku domov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zlomový moment bol až vtedy, keď si otvorila svoju aplikáciu na behanie, ktorá jej zobrazila veľmi nezvyčajnú trasu, ktorú táto 33-ročná Američanka zabehla. Na mape mala presne vyznačenú trasu, ktorá až moc nápadne pripomínala tvar penisu.

Dá sa povedať, že od tej doby sa to Claire zapáčilo, založila si instagramový účet @dick_run_claire, na ktorý pravidelne pridáva trasy svojich behov. Samozrejme ich dráha vždy pripomína tvar penisu. Jej nový profil sa teší veľkej popularite a Claire má na účte už viacej ako 41 tisíc odberateľov.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here