Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Na sociálne siete ako je Facebook či Instagram zvykneme pridávať fotky, na ktorých vyzeráme čo najlepšie. Herec Ryan Reynolds sa však rozhodol, že príspevok, ktorý je venovaný jeho manželke ako blahoželanie k narodeninám, pojme trošku inak. Vyhrabal pravdepodobne najmenej lichotivé obrázky svojej krásnej manželky a zverejnil ich na svojom účte na Instagrame.

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

Lively a Reynolds majú dve malé deti: dcéry James, ktoré sa narodila v roku 2014, a Inez, ktorá sa zas narodila v roku 2016. Herci sa dali dokopy pri spoločnom natáčaní filmu, keď sa ich romantika z obrazovky preniesla aj do skutočného života. V súčasnosti očakávajú do rodiny už tretí prírastok.

Obaja sú aktívni na svojich sociálnych sieťach, kde sa však neberú príliš vážne a neustále si navzájom zo seba robia srandu. Napriek verejnému charakteru ich vzťahu sa venujú rodinnému životu a do veľkej miery chránia svoje deti pred verejnosťou. Reynolds v jednom z rozhovorov nezabudol podotknúť, že pár nikdy neuskutočňuje projekty v rovnakom čase, aby mohli udržať rodinu čo najviac pohromade. 

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

To, že humor hercovi nechýba ukázal aj zverejnením týchto nelichotivých fotiek svojej manželky. Ľudia po celom svete sa však na jeho špeciálnom “darčeku” bavia a príspevok sa stal doslova virálnym. Čo poviete na takýto narodeninový príspevok? Bola by vaša polovička nadšená?

Komentáre