Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vlastný dom si chce každý zariadiť podľa svojich predstáv. Spojením toho, čo sa nám páči  a toho, čo mám radi, razom vznikne z obyčajného domu domov. Majitelia tohto domu sa rozhodli, že chcú mať svoj domov inšpirovaný Star Trekom, a tak ich dom pripomína dom z budúcnosti s inteligentnými zariadeniami, ktoré ovládajú takmer všetky aspekty života.

Junaid Qurashi

Dom so šiestimi spálňami v hodnote 10 miliónov dolárov je plný inovácií, ktoré pripomínajú tie zo sci-fi filmov. Majitelia Junaid Quraishi a Malika Junaid pre The Wall Street Journal predstavili niektoré z ich mnohých high-tech nástrojov, ktoré nainštalovali. Svetlá, zvuk a teplota môžu byť ovládané z ich telefónov alebo inteligentných hodiniek a rovnako môžu upravovať teplotu bazéna a sprchy.

Junaid Qurashi

Kuchyňa má tiež skryté prvky. Napríklad, jedno tlačidlo uvoľní skrytý stojan na korenie z ostrovčeka, zatiaľ čo ďalšie tlačidlo odkryje druhú, menšiu kuchyňu, ktorá sa využíva zväčša na oslavy, párty alebo priateľské posedenia. Vrcholom domu sú však dvojposchodové sklenené dvere, pripomínajúce lietadlové hangáre, ktoré je možné vysunúť, vďaka čomu majú Quraishi a Junaid z ich vyvýšenej jedálne nádherný výhľad na okolitú prírodu. Kúpelňa “z budúcnosti”, obrovská kinosála, výťah a bazén po celej dĺžke domu je v tomto domu už ako samozrejmosťou. 

Komentáre