Zoznamovacia služba Facebooku je po spustení k dispozícii používateľom v 20 krajinách po celom svete. Zoznamka bude fungovať nielen v rámci priateľov na Facebooku či Instagrame, ale aj so zoznamom úplne nových a neznámych ľudí, ktorí si Facebook Dating vo svojej spodnej lište aktivujú.

Zdroj: Facebook

Najväčšími výhodami tejto zoznamky by malo byť plne bezplatné používanie a obrovská databáza dát v profiloch používateľov. Spájať sa budete môcť napríklad len s ľuďmi, ktorí lajkujú rovnaké stránky ako vy. 

V rámci svojho debutu Facebook v USA tiež oznámil dôležitý doplnok funkcie s názvom Secret Crush (Tajný ctiteľ). Táto funkcia umožňuje vybrať tajne deväť priateľov z Facebooku či sledovateľov z Instagramu, o ktorých máte záujem a vedeli by ste si s nimi predstaviť rande či dokonca vzťah. Ak sa tiež ocitnete v ich výbere, získate match a Facebook Dating vás tak spojí a vyjasní vaše tajné túžby.

Zdroj: Facebook

Cieľom spustenia tejto zoznamky by malo byť opätovné prilákanie mladých ľudí práve na Facebook, keďže v poslednom období preferujú skôr Instagram. Uvidíme či a ako sa zoznamka osvedčí v prípade, že bude dostupná aj na Slovensku.

Komentáre