Americký seriál o skupinke nerdov, ktorí milujú vedu a komiksy si obľúbili milióny divákov po celom svete. Prečo nevzniknú nové časti seriálu, ktorý je tak obľúbený a sledovaný? Dôvodom je rozhodnutie jedného z hlavných hereckých hviezd seriálu. Herec Jim Parsons, ktorý stvárňuje v seriáli postavu Sheldona Coopera, hovorí o tom, že jednoducho cíti, že je ten správny čas ukončiť túto etapu jeho života. „Neexistuje žiadny negatívny dôvod na to, aby sme prestali robiť seriál.”, dodáva. 

Seriál sa natáčal dlhých 12 rokov a zo seriálových kolegov sa stali kamaráti aj v súkromí. Herec si je vedomý toho, že jeho rozhodnutie nebyť viac súčasťou seriálu má za následok jeho úplne ukončenie, no verí, že to pochopia nielen jeho kolegovia, ale aj fanúšikovia. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Povedzme si úprimne, seriál Teória Veľkého tresku bez Sheldona by už nebolo určite to pravé. Napriek tomu, že sa táto etapa jeho života končí, tak sa teší na to, čo nové do jeho života príde, a akým novým výzvam bude čeliť. Ak vám však bude Sheldon chýbať, tak si môžete pozrieť seriál Mladý Sheldon, ktorý popisuje život Sheldona Coopera v jeho detstve. Samotný herec je dokonca producentom tohto seriálu. 

Komentáre