Svetová YouTube hviezda, vlogger PewDiePie so streamovacou službou nadobro končí. Od nového roka už nepridá žiadny ďalší vlog. 30-ročný vlogger dokázal počas svojho aktívneho pôsobenia získať na svoj kanál až 102 miliónov subscriberov.

zdroj: PewDiePie/ Felix Kjellberg/ MarziaKjellberg

Švédska internetová hviezdam, ktorej skutočné meno je Felix Arvid Ulf Kjellberg dokázala svoj kanál rozbehnúť natoľko, že mu priniesol viacej ako $33 miliónov dolárov. Jeho posledný vlog poriadne šokoval všetkých fanúšikov a subscriberov: „V budúcom roku končím s YouTube. Už som sa rozhodol a chcel som Vás o tom dopredu informovať,“ uviedol PewDiePie vo svojom poslednom vlogu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: YouTube/ PewDiePie

Vo svojom vysvetľujúcom videu ďalej uvádza, že je už veľmi unavený a fanúšikom snáď niekedy v budúcnosti bude môcť všetko vysvetliť, no je to jeho rozhodnutie a chce, aby ho rešpektovali. PewDiePie dokázala počas svojej aktivity na streamovacej službe prekonať hranicu 24 miliárd vzhliadnutí, na Instagrame má viacej ako 20 miliónov followerov a v roku 2016 bol vyhodnotený, ako 1 z top 100 najlepších influencerov na svete.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here