YouTube sa stalo v poslednej dobe veľmi populárnym médiom, na ktorom si dokáže veľké množstvo ľudí zarobiť slušné peniaze. Celosvetovo sa najpopulárnejší youtuberi radia medzi celebrity, ktoré ich fanúšikovia pozerajú často aj na na dennej báze. Za zmienku ale stojí obrovský úspech slovenského youtubera z Košíc, ktorého video patrí medzi tie najpopulárnejšie a najsledovanejsšie na celom svete.

Dávid Dobrik je mladý Košičan žijúci aktuálne v USA a jeho maličkosť sa môže pochváliť 3. najpopulárnejším videom za rok 2018 na celom svete. Jeho video s názvom we broke up má na svojom konte neuveriteľných 46 miliónov vzhliadnutí. Video zachytáva rozhovor medi Davidom a jeho bývalou priateľkou, vlogerkou Lizou Koshy. Dvojica sa vo videu vyjadruje k svojmu spoločnému rozchodu, ktorý bol podľa ich slov spôsobený práve ich prácou. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vďaka svojmu nabitému programu a neustálej správe svojcih sociálnych sietí sa dvojica s odstupom času sebe odcudzila a na svoj súkromný život nemali takmer žiadny čas. David má na svojom konte aktuálne takmer 10 miliónov aktívnych odberateľov, ktorí toto video ocenili na toľko, že bolo video na niekoľko dní zaradené medzi top Trendy na YouTube.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here