Nie len že nepreukázal aspoň patričnú dávku úcty k telu mŕtveho, ale ešte aj videodokumentáciu jeho pozostatkov zverejnil na svoj populárny youtubový kanál, ktorý si denne pozerá veľké množstvo maloletých fanúšikov.

Či jeho ospravedlnenie bolo úprimné alebo nie, to je vec názoru a necháme to na každom z vás aby si o tom vytvoril obraz. No jedno sa musí uznať, každý robí chyby a fakt, že Logan zverejnil svoje oficiálne ospravedlnenie je prvým krokom k ľudskosti.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Logan Paul YouTube

Samozrejme teraz sa na celú vec pozrime z druhej strany. Aj zlá reklama je reklama, a v deň kedy Logan zavesil svoje video na YouTube, okamžite zaplavil titulky všetkých svetových médií a jeho popularita ešte vzrástla. Nie však každý to niesol tak ľahko, a preto asi aj pred Loganovim domom (v hodnote $6,5 milióna) hliadkuje súkromná strážna služba. 

zdroj: dailymail.co.uk

36 miliónov zhliadnutí za 5 dní? 

A ďalšia vec, viete si predstaviť a zrátať, koľko ľudí si prehralo jeho ospravedlňujúce video a koľko na ňom zarobil? V čase písania tohto článku mal Logan z tohto videa zarobených zhruba $20 000 – $117 000 (uvádza SocialBlade). 

zdroj: Logan Paul YouTube

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here