Prestížny časopis People každoročne udeľuje titul najkrajšej ženy sveta. V minulosti tento titul získali napríklad herečky ako Sandra Bullock, Julia Roberts či Gwyneth Paltrow. Najkrajšou ženou pre tento rok je americká herečka Jennifer Garner.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Herečku ste mohli vidieť v nejednom známom filme, nerobí jej problém zahrať si v komédii či v dráme. Rovnako tak sa preslávila aj hlavnou postavou v seriáli Alias, kde hrala tajnú agentku a v každej časti sa prezliekala za niekoho iného.

47-ročná herečka sa sama nikdy nepovažovala za nejakú krásku, skôr len ako bežné dievča. „Nebola som jednou z tých pekných dievčat, ktoré sa vyhli mindrákom. Nepovažovala som sa nikdy za atraktívnu, ani len trošku.“, prezradila magazínu People bývala manželka známeho herca Bena Afflecka.

Herečka má so svojím bývalým manželom dcéru Violet (13), Seraphine (10) a syna Samuela (7). Po tom, ako sa krásna Jennifer túto správu dozvedela, jej reakcia na seba nenechala dlho čakať. „Bola som veľmi prekvapená. Úprimne mi trvalo, kým som to vôbec prijala.“ priznala.

Komentáre