Po tom, ako sa speváčka Lady Gaga objavila v hlavnej úlohe filmu Zrodila sa hviezda, kde stvárnila vychádzajúcu hviezdu Ally, akoby sa roztrhlo vrece s hereckými ponukami smerujúcimi priamo k nej. Extravagantná interpretka si za svoj herecký výkon vyslúžila veľký obdiv a pozornosť divákov z celého sveta, ktorí by ju radi videli aj v ďalších filmoch. Gaga už dostala ponuku z dielne Walta Disneyho na účinkovanie v pripravovanej rozprávke Malá morská víla, kde podľa informácií stvárni rolu Ursuly. Najnovšie však zahraničné médiá prišli s informáciou o tom, že speváčka má na dosah aj ďalšiu, veľmi významnú hereckú príležitosť. Ide o úlohu egyptskej kráľovnej Kleopatry, ktorú chce vyfúknuť Angeline Jolie. Podľa svojich slov sa Lady Gaga cíti byť dostatočne schopná na zvládnutie tejto úlohy.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Lady Gaga

Ostrieľaná herečka Angelina Jolie, ktorá bola pre svoju krásu a (v minulosti) symetrickú ženskú postavu označovaná za najkrajšiu ženu planéty, si na rolu kráľovnej Kleopatry robí zálusk už niekoľko rokov. Má za sebou účinkovanie vo viacerých známych filmoch, vidieť sme ju mohli vo filme Mr. & Mrs. Smith, poznáme ju ako legendárnu Laru Croft alebo ako temnú vládkyňu zla z rozprávky Maleficent.

Angelina Jolie

Keďže Jolie je herecky skúsenejšia a profesionálne staršia, o získanie tejto roly sa usiluje už dlhší čas a do roly Kleopatry sa podľa názoru fanúšikov hodí viac ako Gaga, je tu vysoká pravdepodobnosť, že tvorcovia filmu sa priklonia práve k nej. Na druhej strane, fanúšikovia Gagy zastávajú názor, že by bolo dobré dať príležitosť nováčikovi na hereckej scéne – Lady Gaga by mohla naplno prejaviť svoj talent a zbierať profesionálne herecké skúsenosti.

Čo sa týka samotného veľkofilmu, ten má byť prerábkou známej filmovej snímky z roku 1963. V tejto verzii si rolu Kleopatry zahrala herečka Elizabeth Taylor, no to, ktorá z hviezd si strihne túto rolu v najnovšej verzii je zatiaľ otázne. Aj napriek Angelininej skvelej hereckej kariére a veľkej snahe o získanie tejto roly nie je vylúčené, že jej účinkovanie vo filme vyfúkne spred nosa speváčka Lady Gaga.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here