David Beckham patril v minulosti medzi tie najväčšie futbalové hviezdy. Napriek tomu, že futbalu sa už profesionálne nevenuje, tak na sociálnych sieťach ho sledujú milióny ľudí ešte aj dnes. 

View this post on Instagram

Swipe to view / ⌚️ @TudorWatch Ambassador @DavidBeckham at a #TUDOR watches promotional event in #Madrid #🇪🇸 #Spain on Monday evening. #DavidBeckham #Beckham #TudorWatch #DareToDive #BornToDare #Watch
ورق بزنید / سفير ساعت تودور , ديويد بكهام در مراسمی برای این برند ، مادرید ؛ اسپانیا

A post shared by David Beckham (@beckham75) on

V novembri 2018 sa dopustil priestupku, za ktorý dostal nedávno už aj trest. Beckham šoféroval svoje luxusné auto, avšak akosi pozabudol na základné pravidlá pri šoférovaní. Počas jazdy totiž používal mobilný telefón, a tak na to aj doplatil.

Súd rozhodol, že Beckham nebude môcť pol roka šoférovať a navyše musí zaplatiť pokutu vo výške 750 libier, v prepočte približne 870 eur. 

Beckham potvrdil, že za svoje neuvážené konanie preberá plnú zodpovednosť, rovnako tak sa zúčastní aj pojednávania. Napriek tomu, že pochybil, tak je dobré, že sa k tomu postavil takto. Pre veľa mladých ľudí je idolom a mal by im ísť hlavne dobrým príkladom.

Komentáre