Dopyt po bývaní v atraktívnych lokalitách neďaleko Žiliny neustále rastie a jedným z miest, ktoré sú svojou polohou ideálne pre skĺbenie pokojného prostredia a krátkej dochádzkovej vzdialenosti do mesta je aj mestská časť Trnové. Práve tu vyrastie v roku 2019 na naše pomery stále netradičný projekt “trojdomu” – tri bytové domy v modernej architektúre a s kvalitnými materiálmi.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Každý z domov ponúkne dve terasy a rovnako dve parkovacie miesta, podlahová plocha najmenšieho z nich začína na veľkorysých 142 metroch štvorcových. Domy majú ideálnu polohu a nechýba ani átrium a záhrada. Výhodou lokality je kompletná občianska vybavenosť, keďže základná a materská škola sú vzdialené približne 900 metrov. V okolí sa nachádza niekoľko menších predajní potravín a nechýba cyklonapojenie na Vlčince mimo hlavnej cesty.

zdroj: WFG Reality

Vhodnosť prostredia pre rodinné bývanie dotvorí neďaleký Park sv. Juraja, ktorého revitalizácia práve prebieha. „Nielen počtom terás a lokalitou sa jedná o ojedinelý projekt v Žiline a okolí, celkové rozvrhnutie miestností v dome je pomerne neštandardné, vďaka čomu je možné si prispôsobiť bývanie podľa svojich potrieb. Domy je možné zakúpiť v prevedení holodom, podľa požiadavky klienta aj na kľúč. Takisto vám radi prispôsobíme financovanie na mieru podľa potrieb,“ uviedol Miroslav Balko zo spoločnosti WFG Reality, ktorá je exkluzívnym predajcom projektu.

Dom na ulici Dolná Trnovská bude spĺňať náročné štandardy – moderné plastové okná a dvere s trojsklom, bezpečnostné vchodové dvere – a bude mať parametre nízkoenergetickej stavby- trieda A1. Predpokladané náklady na energie sú približne 90 eur. Pri rezervácii do decembra 2018 platí znížená cena 159 000 eur.

Viac informácií získate na: http://www.stavbysnov.sk alebo priamo u makléra Miroslav Balko +421 905 809 919.

Komentáre