Otvárame dvere a oči nám okamžite padnú na ikonický strop poskladaný takmer z 20 000 plechoviek, ktorý nám na prezentáciu zapína manažérka baru. Ťažko sa to opisuje, silný audiovizuálny zážitok, máme dojem polárnej žiary niekde za polárnym kruhom. Vkusne zariadený interiér, dizajnový nábytok a ostatné svetelné efekty upútavajú už na prvý pohľad.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ako sa ďalej prechádzame priestormi baru, postupne objavujeme jeho ďalšie skryté prednosti a zaujímavosti. Dominantným je ďalej aj unikátny dj-sky pult, ktorý bude spadať do réžie tých najznámejších slovenských a zahraničných dj-ov. Už teraz vieme, že v priebehu prvých týždňov sa za ním predstavia mená ako Martin Cehelský, Martin Frost, alebo Denes Toth, ktorých poznáme napríklad aj z festivalu Sziget, Colours of Ostrava a dokonca aj zo svetoznámeho party ostrova Ibiza.

Pancha Skybar chce ponúkať svojim návštevníkom unikátny zážitok, plný svetelných efektov. Tie budú dotvárať celkovú atmosféru počas vystúpení tých najznámejších mien elektronickej housovej scény. Celý pripravovaný koncept podtrhuje aj ojedinelý pohľad na mesto z vtáčej perspektívy, aký nikde inde nenájdete. Podnik v sebe ukrýva ešte mnohé ďalšie prekvapenia, tajomstvá a pripravované vystúpenia, tie Vám však zatiaľ ešte nemôžeme prezradiť. #StayTuned

Prvý event, ktorý je zároveň aj otváracou akciou nesie názov Welcome to Pancha. Odohrá sa už 20.9.2019 v réžii Martina Cehelského a je do posledného miesta vypredaný. Zákazníci sa však už teraz môžu tešiť na piatok 27.8.2019, kedy svoje hudobné umenie predvedie žilinský DJ Martin Frost. Je známy vďaka svojím projektom ako je Tech Essence a tiež Melody festival. Zarezervujte si svoje miesto v bare a zažite atmosféru Panche s jej výhľadom, kokteilmi a skvelými službami.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here