Justin Bieber mení adresu. Z jeho pôvodného sídla v Beverly Hills sa bude sťahovať do West Hollywoodu do vily s 3 spálňami a celkovej úžitkovej ploche viacej ako 600 metrov štvorcových. Aj keď to je dosť, oproti jeho predchádzajúcemu domu je to len polovica. Odhadovaná hodnota novej nehnuteľnosti je $17,9 miliónov. Justin si zatiaľ dom však iba prenajal a to za $55 000 mesačne.

zdroj: profimedia.cz

Nádherná moderná vila s výhľadom na západné pobrežie v sebe ukrýva okrem iného aj obrovskú obývačku, ktorá je prepojená s profesionálne vybavenou kuchyňou. V dome nájdeme ďalej napríklad aj vlastnú kinosálu alebo perfektnú pracovňu. Vďaka obrovským presklenným plochám pôsobí každá miestnosť veľmi vzdušne a je plná svetla. V spálni a v obývačke samozrejme nemôže chýbať výstup na terasu. Presklenná je vždy aj aspoň jedna stena v kúpeľni vďaka čomu si z vane môže Justin vychutnávať pohľad na celé mesto.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: profimedia.cz

Dom má 3 poschodia. Samozrejmosťou je na prízemí veľká terasa so záhradou, bazénom, ležadlami a vírivkou. V záhrade sa nachádza aj samostatná kuchyňa pre BBQ oslavy. Aby sa Justin v dome nenudil, má tu aj menšiu herňu s biliardovým stolom. Pre zmenu adresy sa spevák rozhodol po tom, čo sa definitívne rozišiel so svojou priateľkou Selenou Gomez. Ich spoločný dom v Texase sa v súčasnosti predáva za $3 milióny.

 

Komentáre