Majetok legendy menom Michael Jackson sú už až do poslednej skoro úplne rozpredané, ako napríklad aj tento dom, ktorý sa vydražil až v druhom kole dražby za čiastku 9,5 milióna dolárov. 

58283-thriller-villa-1

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tento dom je známy aj ako Thriller Villa, pretože sa v jeho častiach natáčala aj časť videoklipu k piesni Thriller. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na Palomino Lane a bola postavená známym divadelným magnátom Horstom Schmidtom. Dom mám 7 spálni a Michael tu žil so svojou rodinou od roku 2007 až do svojej smrti (25.6.2009).

Jeho asi najobľúbenejšia miestnosť bola jeho spálňa, ktorú mal kompletne celú vyhotovenú len z dreva. Drevené trámy, obklady, stĺpy… Všetko temné, ale odľahčené a dodekorované veľkým počtom svetiel. Jeho nový majiteľ po kúpe domu dokončil rekonštrukciu ešte podľa plánov Michaela. Počítal s tým, že práve osoba kráľa popu, dodá domu ten správny štýl a noblesu, takže napríklad do obývačky umiestnil nad krb jeho obrovský obraz. Celá stavba ukrýva mnoho zaujímavých prvkov, ako napríklad aj v spálni 2 proti sebe umiestnené zrkadlá, pri ktorých si Michael nacvičoval svoje tanečné kreácie.

58286-thriller-villa

Asi najzaujímavejším prvkom v dome je jeho dvojpodlažná kaplnka. Nachádza sa v nej až 74 miest na sedenie a jej strop bol maľovaný ručne.

Zvláštnosťou sú taktiež aj podzemné chodby, ktoré vedú napríklad aj do garáže, aby otravný paparazzi nemali príležitosť speváka odfotografovať.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here