Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Majetok legendy menom Michael Jackson sú už až do poslednej skoro úplne rozpredané, ako napríklad aj tento dom, ktorý sa vydražil až v druhom kole dražby za čiastku 9,5 milióna dolárov. 

58283-thriller-villa-1

Tento dom je známy aj ako Thriller Villa, pretože sa v jeho častiach natáčala aj časť videoklipu k piesni Thriller. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na Palomino Lane a bola postavená známym divadelným magnátom Horstom Schmidtom. Dom mám 7 spálni a Michael tu žil so svojou rodinou od roku 2007 až do svojej smrti (25.6.2009).

Jeho asi najobľúbenejšia miestnosť bola jeho spálňa, ktorú mal kompletne celú vyhotovenú len z dreva. Drevené trámy, obklady, stĺpy… Všetko temné, ale odľahčené a dodekorované veľkým počtom svetiel. Jeho nový majiteľ po kúpe domu dokončil rekonštrukciu ešte podľa plánov Michaela. Počítal s tým, že práve osoba kráľa popu, dodá domu ten správny štýl a noblesu, takže napríklad do obývačky umiestnil nad krb jeho obrovský obraz. Celá stavba ukrýva mnoho zaujímavých prvkov, ako napríklad aj v spálni 2 proti sebe umiestnené zrkadlá, pri ktorých si Michael nacvičoval svoje tanečné kreácie.

58286-thriller-villa

Asi najzaujímavejším prvkom v dome je jeho dvojpodlažná kaplnka. Nachádza sa v nej až 74 miest na sedenie a jej strop bol maľovaný ručne.

Zvláštnosťou sú taktiež aj podzemné chodby, ktoré vedú napríklad aj do garáže, aby otravný paparazzi nemali príležitosť speváka odfotografovať.

Komentáre