Vo svete módy sa občas vyskytnú modely, o ktorých by sa dalo povedať, že sú “postavené na hlavu.” Jedným z nich sa pravdepodobne v týchto dňoch stala aj 3D kabelka v tvare známeho myšiaka Mickeyho. Tú už na minuloročnom fashion weeku v Paríži predstavila talianska značka Gucci v spolupráci so spoločnosťou Disney pri príležitosti 90. výročia tejto známej rozprávkovej postavy. Okrem vzhľadu kabelky pôsobí bizarne aj cena, ktorú si za ňu luxusná módna značka pýta.

Plastová hlava Mickey Mousea s magnetickým zatváraním a logom značky sa predáva za závratných 4 500 amerických dolárov, čo je približne 4 000€. Dá sa teda povedať, že táto kabelka je jednoducho kus plastu označený logom Gucci a keďže za značku sa platí a Mickeyho proste všetci milujú kvôli návratom do detských čias, niekto sa rozhodol, že to bude stáť štyri tisíc a hotovo. A tak sa aj stalo a nikto nerozumie prečo. Nevadí, stáva sa, poďme ďalej.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zdá sa ti to lacné a chcela by si väčší luxus? Gucci myslel aj na teba! Model z vyššej rady sa od “lacnejšej” verzie odlišuje farbou a samozrejme cenou. Biela hlava myšiaka Mickeyho s červenými kresbami a logom značky je dostupná za približne 4 180€. Luxusná značka tak svojim zákazníkom dokázala, že o kreativitu núdzu rozhodne nemá a že rozprávkové bytosti sa s luxusnou módou rozhodne (ne)dajú skombinovať!

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here