Mladá Číňanka sa rozhodla ušetriť si nejaké peniaze a to skutočne zaujímavým spôsobom. Rozhodla si dať špeciálnu diétu, pri ktorej nejedla v podstate po dobu 3 týždňov nič iné, iba instatné rezance. Dievča si tak touto cestou chcelo našetriť zhruba 1000 jüanov, čo je v prepočte zhruba nejakých 120 EUR. Tie chcela údajne použiť na nákup počas Singles day – alternatíva ku Black Friday.

zdroj: Shutterstock

Jej diéta však nevyšla práve podľa predstáv a dievča tak pár dní pred samotným výpredajom skončilo v nemocnici. Aj samotné dievča deklaruje, že jej zdravotné problémy s najväčšou pravdepodobnosťou súvisia priamo s jej netradičnou diétou. Posledné dni totižto trpela vysokou teplotou a silnými tráviacimi problémami.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Jej zdravie však nie je to jediné, čím dievča za túto diétu kruto zaplatilo. Za intenzívnu liečbu jej nemocnica poslala účet ďalších 1000 jüanov a náklady na lieky ju vyšli zhruba na ďalších 100. V konečnom dôsledku teda dievča vôbec neušetrilo, dokonca prerobilo a spôsobila si aj vážne zdravotné komplikácie.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here