Pred niekoľkými dňami internet obletela informácia o kurióznej situácii v jednej z nemocníc v Arizone. Na oddelení jednotky intenzívnej starostlivosti v rovnakom čase otehotnelo až 16 zdravotných sestier. Ako sa zdravotníčky vyjadrili, nemali to nijako naplánované ani dohodnuté, jednoducho to takto zariadil osud. Pacienti s úsmevom na tvári sledujú, ako sa na oddelení míňa jedna tehuľka s druhou, a vedenie nemocnice si užíva pozornosť médií, ktoré sa na ňu upriamili.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ak by ste si mysleli, že kompetentní si teraz lámu hlavu, čo budú robiť po odchode 16 žien na materskú dovolenku, mýlite sa. Nemocnica sa už celé mesiace pripravuje na tento moment, takže posilnenie tímu je pre vedenie prioritou. Pacienti na oddelení JIS by tak nemali pocítiť nijaký rozdiel alebo diskomfort v starostlivosti, a chod nemocnice by mal podľa plánov vedenia pokračovať plynule ďalej tak, ako to bolo doteraz.

Bizarná udalosť z Arizony zaujala aj slovenských politikov. Na sociálnej sieti článok o tehotných sestričkách zdieľala politička Janka Cigániková, tímlíderka SaS pre zdravotníctvo. V statuse označila Borisa Kollára, čím na internete rozprúdila zaujímavú, ale vtipnú diskusiu. Boris Kollár samozrejme nenechal na svoju reakciu dlho čakať, a ich krátka debatka v komentároch vám jednoducho vyčarí úsmev na tvári.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here