Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Spoločnosť Mu Design prišla s brilantným nápadom, ako pomôcť ľuďom na celom svete udržať ich rastliny nažive a šťastnými tým, že ich zmenia na domáce zvieratká podobné Tamagotchi. Rastlinám spoločnosť poskytne totiž spôsob, ako komunikovať prostredníctvom tohto inteligentného kvetináča. Inteligentný kvetináč „Lua“ zmení akúkoľvek vašu rastlinu na domáce zvieratko. 

Zdroj: boredpanda.com

Kvetináč sa ovláda aplikáciou, ktorú si jej potrebné stiahnuť do vášho telefónu a prepojiť s QR kódom na kvetináči. Obrazovka na kvetináčovi je schopná ukázať viac ako 15 rôznych emócií vyjadrujúcich základné potreby rastlín, ako je viac slnka alebo viac vody. Dokonca vám roztomilé tváre kvetináča prezradia, ak ste to s vodou prehnali, alebo ak ešte po vode rastlinka túži.

Spoločnosť, ktorá kvetináč vyvinula, dúfa, že výrobky si budú môcť zákazníci kúpiť ešte koncom tohto roka. Zatiaľ im beží kampaň Indiegogo s rozpočtom 30 tisíc eur ako pevným cieľom. Držíme palce, aby sa im podarilo uspieť a vďaka tomuto nápadu budú spokojné aj naše rastliny, čo na to poviete?

Komentáre