Spoločnsoť Apple sa rozhodla sprístupniť svoje služby a tým aj svoje knowhow svojmu najväčiemu konkurentovi – spoločnosti Samsung. Majitelia zariadení Samsung TV by teda po novom mali získať prístup k celému obsahu iTunes.

Samsung, ako najväčší svetový producent televízorov by teda od jari tohto roku mal byť schopný sprístupniť ikonickú Apple aplikáciu na svojich TV zariadeniach, čím spustí tak povediac menšiu revolúciu na trhu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: ajpmsales.com.au

Nová aplikácia v službách spoločnosti Samsung sprístupní svojim používateľom prehrávať si ich obsah, ktorý si už predtým zakúpili v službe iTunes, alebo jednoducho nakupovať nový, ktorý sa im následne synchronizuje s ich aktuálnov iTunes knižnicov na Apple zariadeniach.

Ďalšou zaujímavosťou na nových televíziách od spoločnosti Samusng bude aj podpora Apple AirPlay 2, vďaka čomu si budú môcť majitelia smartfónov Apple veľmi jednoducho prehrávať svoje videá priamo na TV. V podstate bude teda Samsung TV disponovať podobnými funkciami, ako Apple TV.

zdroj: marketwatch.com

Spoločnosť Apple bolo doposiaľ typická svojou uzavretosťou a faktom, že sa nerada delila o svoje nové nápady a inovácie, no budeme sa asi časom musieť zmieriť s tým, že Apple už nie je tým, čím býval.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here