Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Miloš Lačný alebo teda „liptovský Messi“, ako ho prezývajú jeho fanúšikovia zažíva aktuálne skvelý štart vo svojom novom pôsobisku. Rodák z východného Slovenska odštartoval svoju futbalovú kariéru v MFK Ružomberok, kde sa tak povediac stal už aj klubovou ikonou.

Tento 31-ročný hrotový útočník počas svojej bohatej kariéry pôsobil v kluboch, o ktorých sníva veľmi veľa mladých hráčov. Okrem najvyššej slovenskej ligy, kde obliekal okrem Ružomberka aj dres MŠK Žilina alebo Slovanu Bratislava bol Lačný obávaným kanonierom v Sparte Praha, Dundee United, Kairate Almaty alebo Slasku Wroclaw. 

Jeho nové pôsobisko sa nachádza v pre nás exotickej Juhoafrickej Republike, kde bude Lačný obliekať dres FC AmaZulu, ktoré trénuje slovenský coach Jozef Vukušič. Klub aktuálne v najvyššej súťaži nenazbieral ešte veľa bodov, no práve Lačného čuch na góly by mal klubu pomôcť posunúť sa na vyššie priečky v tabuľke.

Ako by ste opísali svoje pocity po príchode do Afriky? Určite je to úplne iná kultúra a iná mentalita. Ako ste sa zabývali v novom prostredí? „Už hneď prvým dňom som si veľmi obľúbil túto africkú mentalitu… celkovo v mojej kariére som mal veľa spoluhráčov tmavej pleti… no toto je iné, tu sú doma práve oni…. pred tréningami sa tancuje, hudbu majú vrodenú v sebe, čo ja tiež veľmi milujem, všetci tu sú pozitívni a usmievaví…samozrejme je tu aj druhá strana mince a to je kriminalita, no dúfam, že ma to bude obchádzať….tréningy sú skvelé, veď tu je „special two“ hneď po Mourinhovi, Jozef Vukušič…nič mi tu nechýba….#lovesouthafrica,“ povedal Miloš.

Conor McGregor? 

Miloš Lačný je vo futbalovom prostredí známy aj svojím unikátnym štýlom obliekania, ktorý sa k nemu perfektne hodí. Pri prezeraní jeho profilu na Instagrame nám neunikla podoba so zápasníkom Conorom McGregorom a my sme sa ho hneď na to museli aj opýtať: „Ono oslovujú ma často aj Conor 😂. Preto si aj nechávam teraz dosť často bradu, lebo to s ním sedí ešte viac. Idem mu hneď napísať, že som mu spravil promo a zdvihol čísla 😂,“ povedal Miloš na adresu Conora McGregora.

 

 

 

Komentáre