Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Spevácka diva Rihanna pripravuje pre svojich priaznivcov nielen hudobné, ale aj módne novinky. O jej kreativite sa najnovšie mohli presvedčiť dámy obľubujúce sexy spodné prádlo. Rihanna si hneď na začiatok roka pripravila pozoruhodnú valentínsku kolekciu, ktorá zaujala (nielen) ženy po celom svete. Priehľadná zvodná bielizeň s malými srdiečkami je dostupná už od polovice januára vo veľkostiach 32A až 44D v cenovom rozmedzí od 20 do 70 amerických dolárov.

Kolekciu predstavila ešte začiatkom jesene minulého roka na New York Fashion Week počas jedinečnej show s názvom Save x Fenty. Na prvý pohľad jeden z mnohých druhov sexy kúskov však vyvolal búrlivé reakcie na sociálnych sieťach. Módna blogerka Alysse Dalessandro sa do tejto kolekcie poriadne obula na Twitteri kvôli rozdielnemu dizajnu jednotlivých modelov v rôznych veľkostiach. Kúsky v menších veľkostiach určené pre štíhle ženy sú oveľa krajšie a viac ozdobené ako tie pre plnoštíhle krásky. Vo viacerých príspevkoch svoj názor dokazovala fotografiami rôznych modelov zo speváčkinej kolekcie a za jej názor sa postavilo viacero žien. Práve vďaka Alysse, ktorá na túto “ módnu neférovosť“ poukázala, sa o tomto probléme už niekoľko dní vo svete módy hovorí a píše.

Aj napriek tomu, že ide o detaily, ktoré možno žiadny muž na žene oblečenej iba v spodnom prádle nespozoruje, pre ženy je to dôležitá vec, ktorá si zaslúži pozornosť. Speváčka však nemala za cieľ nikoho uraziť, podľa nej je kolekcia Savage x určená silným, sebavedomým a divokým ženám, ktoré dokážu všetko, čo si zaumienili. Či teda hovoríme o menších alebo väčších veľkostiach Rihanninej valentínskej kolekcie, musíme povedať, že oba varianty majú niečo do seba a ženy by si nemali toľko lámať hlavu nad tým, čo na týchto kúskoch vyzerá inak, hlavné je predovšetkým to, že ony samé sa v nich cítia dobre a sexy. A to je predsa to najdôležitejšie!

Komentáre