Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Zákerná choroba sa nevyhýba ani zvieratám, a nevyhla sa ani 14-ročnému psíkovi menom Wilson, ktorý žije v jednej z floridských rodín. Majitelia ho doviedli k veterinárovi začiatkom júla, keď si všimli zvláštnu farbu jeho moču a spozorovali, že sa zvíja od bolesti. Veterinár psa vyšetril a zistil, že ťažkosti sú spôsobené nádormi na žalúdku a močovom mechúre. Rodine potvrdil, že ide o posledné štádium choroby a bolesti budú len silnieť, preto navrhol, že najlepšou možnosťou by bolo psíka utratiť, aby netrpel ešte viac. Rozľútostení majitelia súhlasili, no s lekárom sa dohodli, že injekciu mu pichne až po víkende. Rozhodli sa totiž, že so psím seniorom strávia nádherný posledný spoločný víkend.

Zdroj: dailymail.co.uk

Rodina s dvoma deťmi tak vzala psa na miestnu pláž, spravili si výlet loďou a Wilson mal možnosť naposledy sa vyšantiť vo vode. Vozili sa s ním tiež v aute a urobili si výlet do parku. Počas celého víkendu si s ním rodina robila fotky a videá, aby ho zachytili šťastného a spokojného. A keďže každý pes miluje jedlo, po dohode s manažérom jednej z plážových reštaurácií ho vzali na burger s hranolkami a ako dezert sa podávala vanilková zmrzlina.

Zdroj: dailymail.co.uk

Obsluhujúci personál sa s Wilsonom hral a škrabkal ho, a podľa slov rodiny bolo vidno, že pes je spokojný a pozornosť i jedlo si užíva. Po nezabudnuteľnom víkende však prišla ťažká cesta k veterinárovi, kde psíka čakala eutanázia. Pre rodinu to bol naozaj ťažký moment, pretože Wilson s nimi žil 14 rokov, no vedeli, že pomôcť mu nedokážu a všetko, čo preňho mohli v jeho posledných chvíľach urobiť, bolo dôstojne sa s ním rozlúčiť a stáť pri ňom až do samého konca. A to aj urobili.

Komentáre