Agentúra Reuters uverejnila informáciu o zaujímavej udalosti, ktorá sa stala v indickom meste Guwahati. Bankový technici dostali informáciu o tom, že už pár dní nefunguje miestny bankomat. Keď začali zisťovať prečo je tomu tak, ostali v šoku. Po príchode k bankomatu začali cítiť zvláštny zápach a čoskoro našli aj jeho pôvod.

Keď rozbrali bankomat, zistili že v ňom chýba hotovosť v hodnote $18 000 a príčinou zvláštneho zápachu bol mŕtvy potkan. Neskôr sa pozreli na záznamy z bezpečnostnej kamery bankomatu a zistili, že tomuto potkanovi sa nejakým záhadným spôsobom podarilo dostať sa dovnútra. Odtiaľ sa mu nedalo už vyliezť a tak jediná potrava ktorú tam našiel, boli indické rupie v hodnote zhruba $18 000.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: fortune.com

Túto skutočnosť potvrdzuje svojim vyjadrením aj jeden z popredných zástupcov poškodenej banky, ktorý povedal: „Bankomat bol mimo prevádzky pár dní. Keď ho naši technici otvorili, ostali v šoku z toho čo videli. Znehodnotené a zožraté peniaze, a mŕtveho potkana.“ Banka vo svojom vyhlásení ešte ďalej uviedla, že pracuje na zistení ako k niečomu takémuto mohlo dôjsť. Po objavení nedostatku ho okamžite odstránia na všetkých svojich bankomatoch aby sa nič podobné už neopakovalo.

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here