Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Agentúra Reuters uverejnila informáciu o zaujímavej udalosti, ktorá sa stala v indickom meste Guwahati. Bankový technici dostali informáciu o tom, že už pár dní nefunguje miestny bankomat. Keď začali zisťovať prečo je tomu tak, ostali v šoku. Po príchode k bankomatu začali cítiť zvláštny zápach a čoskoro našli aj jeho pôvod.

Keď rozbrali bankomat, zistili že v ňom chýba hotovosť v hodnote $18 000 a príčinou zvláštneho zápachu bol mŕtvy potkan. Neskôr sa pozreli na záznamy z bezpečnostnej kamery bankomatu a zistili, že tomuto potkanovi sa nejakým záhadným spôsobom podarilo dostať sa dovnútra. Odtiaľ sa mu nedalo už vyliezť a tak jediná potrava ktorú tam našiel, boli indické rupie v hodnote zhruba $18 000.

zdroj: fortune.com

Túto skutočnosť potvrdzuje svojim vyjadrením aj jeden z popredných zástupcov poškodenej banky, ktorý povedal: „Bankomat bol mimo prevádzky pár dní. Keď ho naši technici otvorili, ostali v šoku z toho čo videli. Znehodnotené a zožraté peniaze, a mŕtveho potkana.“ Banka vo svojom vyhlásení ešte ďalej uviedla, že pracuje na zistení ako k niečomu takémuto mohlo dôjsť. Po objavení nedostatku ho okamžite odstránia na všetkých svojich bankomatoch aby sa nič podobné už neopakovalo.

 

 

Komentáre