Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Všetky novonarodené bábätká sú krásne, ale niektoré z nich sú svojim vzhľadom unikátnejšie, ako ostatné. Malý Jonathan sa narodil v nemocnici v meste Saint Paul v štáte Minnesota 28. januára v skorých ranných hodinách.

zdroj: Kennedy News & Media

Hneď po narodení sa na svet usmial tou krásnou nevinnou tváričkou, ktorá by dokázala roztopiť aj tie najchladnejšie srdcia. Všetkých na okolo tešilo, že Jonathan sa narodil zdravý a on aj jeho mamička sú v poriadku. Jedna vec na ňom však nebola tak úplne v poriadku. Jonathan sa narodil s ochlpením, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani 50-ročný muž.

Šťastní rodičia boli radi, že sa ich malé klbko šťastia sa narodilo zdravé, aj keď jeho ruky, nohy, chrbát a ramená sú chlpaté. Malý Jonathan má dokonca aj náznaky brady. Rodičia si z toho absolútne nič nerobia a celú situáciu berú s humorom. Zaskočený otec dokonca svojho synčeka nazval aj „malý Wolverine“.

zdroj: Kennedy News & Media

„Jonathan je ako mini Wolverine. Nemôžme uveriť, koľko má vlasov a chlpov. Keď sme ho prvýkrát videli, prekvapilo nás to, no milujeme ho najviac na svete. Naše okolie to berie s humorom a žartuje, že sa malý Jonathan bude skôr holiť, ako začne chodiť,“ povedal jeho otec po pôrode.

 

 

Komentáre