Vianočné obdobie je jedným z najčarovnejších a mnohými považované za jedno z jabobľúbenejších v celom roku. Mnohí ľudia aj preto počas tohto obodbie vyzdobia svoje príbytky najrôznejšími ozdobami a svetielkami. Iní zasa nosia oblečenie s vianočnou tematikou a potom zasa sa nájdu aj takí muži, ktorí si budú chcieť vyzdobiť svoju bradu.

zdroj: Firebox

Veď počas Vianoc je možné všetko, ľudia opäť veria na zázraky a aspoň počas tohto obdobia sa väčšina z nich snaží byť k sebe milá a prajúca. Tak prečo trošku neokoreniť aj svoj vzhľad? Páni si po novom môžu vysvietiť a vyzdobiť svoju pýchu, teda bradu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Firebox

Vianočné svetielka do brady stoja v prepočte asi 12 EUR a dokážu vyčarovať úsmev na nejednej tvári, ktorú takto vyzdobený muž stretne. Svetielka sú napájané na maličkú baterku, vďaka čomu celý tento systém hravo ukryjete do vašej brady. Samozrejme, môžete si vyberať farby akými svetielka budú svietiť a dokonca sa môžete aj rozhodnúť, či chcete aby len svietili alebo aj blikali. Celý tento systém je dlhý 90 cm a obsahuje až 18 multifarebných LED svetielok. Čo poviete? Kupujete?

zdroj: Firebox

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here